מחיר רגיל: 229 ₪

Special Price 183 ₪

פיינל סייל! 1+1 על כל האתר לא כולל נעלי קדס ופריטים עד 49 ש"ח

 

משלוחים והחזרות

משלוחים והחזרות

אנו מקווים שאהבת את הפריט שהזמנת.

אם לא, אין בעיה. את יכולה לבצע החזרה/החלפה של הפריט בקלות תוך 14 יום מיום קבלתם. כל שעלייך לעשות הוא לוודא שהמוצר יחזור אלינו באריזתו המקורית, שלם וללא כל נזק ו/או פגם, מחובר לתווית ולאזיקון.

באריזה שתקבלי עם הפריט, יופיע לך הסבר מלא ומפורט כיצד לבצע החזרה/החלפה של פריט במהירות וללא כל תקלה.

 

החזרת/החלפת פריט

במידה וקנית פריט ואינך שלמה עם ההזמנה, תוכלי לבצע החזרה של הפריט ללא כל בעיה. כל שעלייך לעשות הוא לשלוח לנו הודעה בדואר האלקטרוני לכתובת info@sneakpeek.co.il וליידע אותנו שברצונך להחזיר את הפריט. נודה אם תצייני את סיבת ההחזרה.

כל שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו, בדואר רשום, את הפריט בחזרה, באריזתו המקורית, כאשר הוא מחובר לתווית ולאזיקון בשלמותם, תוך 14 ימים מיום קבלתו ולוודא כי לא נעשה בו כל שימוש ושלא נגרם לו כל פגם ו/או נזק. כתובתנו: ת.ד 14222 אשדוד, מיקוד 7704101.

הזיכוי בגין ההחזרה יתבצע ישירות לכרטיס האשראי/חשבון פייפאל ממנו ביצעת את הרכישה, תוך 14 יום מיום קבלת הפריט במחסני החברה ורק לאחר שהפריט הגיע למחסנים ועבר בדיקה שלא נעשה בו שימוש כלשהו. הזיכוי יתבצע באותם התנאים בהם ביצעת את העסקה המקורית, כלומר אם ביצעת עסקת תשלומים, תזוכה באותה דרך. החזרת מוצר שלא עקב פגם ו/או אי התאמה כאמור בחוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה), ינוכו דמי המשלוח ששולמו על ידה (ככל ששולמו) מסכום ההחזר והמזמינה תחוייב בדמי ביטול עסקה בשיעור של 5% מגובה העסקה או 100 ש"ח - הנמוך מביניהם. 

פריטים שנרכשו בסכום הנמוך מ- 50 ש"ח, לא ניתן לקבל בגינם החזר כספי אלא רק קרדיט למימוש באתר בלבד. 

אין צורך כי תפני לחברת האשראי לביצוע ביטול העסקה, אנו נעשה זאת עבורך. 

במידה ותבקשי להחליף את הפריט בפריט אחר, עלייך למלא אחר ההוראות בדף שצורף למשלוח הפריט, לסמן את הפעולה המבוקשת (החזרה/החלפה). במקרה של החלפה תתבקשי לציין את הצבע והמידה המבוקשים, ליצור קשר עם שירות הלקוחות בדואר האלקטרוני המופיע למעלה ולוודא שהפריט אכן קיים במלאי. 

שימי לב, פריט שנרכש בסייל או במבצע ניתן להחזרה עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו. החזרת מוצר שלא עקב פגם ו/או אי התאמה כאמור בחוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה), ינוכו דמי המשלוח ששולמו על ידה (ככל ששולמו) מסכום ההחזר והמזמינה תחוייב בדמי ביטול עסקה בשיעור של 5% מגובה העסקה או 100 ש"ח - הנמוך מביניהם. במקרה שהמזמינה תבקש לקבל קרדיט למימוש באתר במקום החזר כספי, לא ינוכו דמי ביטול. 

החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח. פריטים שנרכשו בסכום הנמוך מ- 50 ש"ח, לא ניתן לקבל בגינם החזר כספי אלא רק קרדיט למימוש באתר בלבד. 

מוצרי טיפוח, הלבשה תחתונה, לקים ועגילים אינם ניתנים להחלפה או להחזרה, בהתאם להנחיית משרד הבריאות.

החזרות וזיכוי כספי על פריטים שנרכשו במסגרת מבצע 1+1, לא ניתן יהא לקבל החזר כספי אם לא הוחזרו כל הפריטים שנרכשו באותה העסקה. החזר חלקי של פריטים שנרכשו במסגרת מבצע 1+1, מבטל את הטבת המבצע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי ו/או קרדיט למימוש חוזר באתר. ניתן יהא לבצע החלפת מידה בלבד לאותו פריט שהשתתף במבצע. סעיף זה תקף גם למבצעי "פריט שני ב- 1 ש"ח" ודומיו.

*חשוב: החזרת פריטים תתבצע בדואר רשום בלבד ועל חשבון הלקוחה. לא לשכוח לקחת מספר מעקב דואר רשום מפקיד הדואר. 

* החלפה ראשונה, המשלוח אליך על חשבוננו. במקרה של החלפה נוספת מאותה הזמנה, יחולו דמי משלוח. 

* לא ניתן לקבל החזר כספי בכרטיסי דיירקט. במקרה כזה המזמינה תקבל קרדיט למימוש באתר בלבד. 

* לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים ו/או מתנות. 


פריט פגום

במקרה שקיבלת פריט פגום, הינך מתבקשת ליצור קשר תוך 24 שעות מיום קבלת הפריט, עם שירות הלקוחות שלנו בכתובת דואר אלקטרוני: info@sneakpeek.co.il ולהודיע לנו על כך. שימי לב, אם לא תודיעי לנו בזמן הנקוב כי הפריט פגום, יהווה הדבר הודעה מטעמך כי לא נפל שום פגם בפריט. 

במידה ותרצי להחליף את הפריט, תתבקשי לוודא עם שירות הלקוחות שלנו כי הפריט המבוקש נמצא במלאי ולמלא אחר ההנחיות שהגיעו אליך עם הפריט. 

במידה ולא תרצי להחליף, אלא להחזיר את הפריט, תוכלי לקבל את מלוא הסכום בחזרה.
אנו מתנצלים ונעשה כל שביכולתנו על מנת להחליף את הפריט הפגום.

החלפת פריט תתבצע בכפוף להימצאות הפריט במלאי.

כל שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו, בדואר רשום, את הפריט בחזרה, באריזתו המקורית, כאשר הוא מחובר לתווית ולאזיקון, תוך 14 ימים מיום קבלתו ולוודא כי לא נעשה בו כל שימוש ושלא נגרם לא כל פגם ו/או נזק. כתובתנו: ת.ד 14222 אשדוד, מיקוד 7704101.

 

אספקה ומשלוחים 

ההזמה תישלח אליך באמצעות חברת שליחויות או חברת דואר ישראל. 

אם ביקשת לקבל את החבילה באמצעות שליח עד הבית, השליח יצור איתך קשר טלפוני על מנת לתאם הגעה מראש. 

זמני האספקה כפופים לזמנים של חברת השליחויות וחברת דואר ישראל. במקרה של שליח, זמני האספקה הינם 1-3 ימי עסקים (לא כולל יום ביצוע ההזמנה). במקרה של דואר רשום, זמני האספקה הינם עד 14 ימי עסקים (לא כולל יום ביצוע ההזמנה). 

במקרים בהם חברת השליחויות לא מגיעה ליישוב שציינת בעת ביצוע ההזמנה, אנו נשלח אליך את ההזמנה בדואר רשום. אין אנו אחראים לעיכובים הקשורים בחברת השליחויות ו/או דואר ישראל, אך בכל מקרה שכזה, נשמח לסייע לך בטלפון: 054-4383608, במייל: info@sneakpeek.co.il או בצ'אט לייב באתר. 

* במקרה של הזמנה עם תשלום במזומן באמצעות שליח, הינך מתבקשת להכין מראש את הסכום המדויק לתשלום שכן השליח מגיע ללא עודף. 


עלויות משלוח

משלוח בדואר רשום - 15 ש"ח. 

משלוח בדואר רשום בקנייה ב- 199 ש"ח ומעלה - חינם. 

משלוח באמצעות שליח עד הבית - 35 ש"ח. 

משלוח באמצעות שליח עד הבית בקנייה ב- 299 ש"ח ומעלה - 15 ש"ח. 

משלוח באמצעות שליח עד הבית תשלום במזומן - 35 ש"ח.

תשלום במזומן באיסוף עצמי מאשדוד - חינם (בתיאום מראש). 

איסוף עצמי מאשדוד - חינם (בתיאום מראש).

* משלוח שחזר אלינו מהדואר היות ולא הגעת לאסוף את החבילה, אנו נשלח אליך בשנית את החבילה, רק לאחר תיאום מראש ובתוספת דמי משלוח.

* במידה ותיאמת עם השליח הגעה ולא נכחת בכתובת בשעה שנקבעה, אנו נשלח אליך בשנית את החבילה, רק לאחר תיאום מראש ובתוספת דמי משלוח.

* במידה והחבילה חזרה אלינו מחברת השליחויות בשל אי מענה לשליח, אנו נשלח אליך בשנית את החבילה, רק לאחר תיאום מראש ובתוספת דמי משלוח. 

* לא ניתן לקבל החזר כספי ו/או קרדיט לרכישה חוזרת באתר בגין חבילות אשר חזרו אלינו מדואר ישראל ו/או מחברת השליחויות בשל הימנעות הלקוח מקבלת החבילה. האחריות לקבלת החבילה מוטלת על הלקוחה בלבד! 

* במקרה של החלפה/החזרה של פריט, המשלוח של הפריט חזרה אלינו על חשבון הלקוח בלבד. המשלוח חזרה אליך על חשבוננו (פעם אחת בלבד לכל הזמנה. במקרה של החלפה חוזרת, ייגבו דמי משלוח). יש להחזיר את החבילה אלינו בדואר רשום בלבד. חבילות שלא חזרו כאמור, לא יינתן בגינן החזר כספי ו/או קרדיט למימוש באתר ו/או לא תבוצע החלפה.  


נשמח לענות לך על כל שאלה. את מוזמנת ליצור איתנו קשר:

טלפון: 054-4383608

מייל: info@sneakpeek.co.il

צ'אט לייב באתר